İsminiz dahil tüm mülklerin tek sahibi yüce Allah'tır.

Hakkımızda

BİLİM İLİM ve ZAMAN(Zikir) hedefini ortaya koyan ve bütün çalışmaları tamamlayan PEMBE Ltd. Şti.'dir. Şirketimiz 2011 yılında Amerikan MIT üniversitesi ve Japon otomobil devi TOYOTA tarafından dünya çapında düzenlediği inovatif düşünce ve iş planı mükemmeliyeti yarışmasında 2858 takım arasında 9 finalist arasına girmiş, alanında ise birinci olmuş ve bütün kuruluş masrafları yarışmayı düzenleyenler tarafından sağlanarak Ankarada 2012 yılında faaliyetlerine başlanmıştır. 

İnovasyon kavramını ülkemizde yerleştiren şirketimiz, 2014 yılında Türkiye İhracatçılar Meclisi (TIM) tarafından ilk defa düzenlenen ve yaklaşık 500 sanayi devi arasında 10. akabinde 2015 yılında 7. olarak büyük başarı sağlamıştır.

Yeni, Yerli ve Yenilenebilir sloganıyla Sanayi dalında yaptığı pek çok patente dayalı buluşun yanı sıra,i yaptığı sosyal-toplumsal projeleri bireysel boyutlarda da gerçekleştirrerek ülkemizde pek çok konuda ilklerin başlamasını sağlamıştır. Bu projelerden birisi yurt dışında Transandantal Meditasyon olarak adlandırılan çalışmaları Yüce Allah'ın esmalarıyla toplumsalın yanı sıra BİREYSEL boyutada indirilmesi bunun en önemli göstergesidir. Bu kapsamda;

Ülkemizde şu an yaşayan 81 milyon insanın birbirinden ayrışmasını ve kimliğini belirlemesini sağlayan İSİMLERİN tespiti çalışmaları yapmak üzere bu konuya başladık.

Zaman içerisinde 7 kişilik bir gruba ulaştık. İçerimizde Arapça dil uzmanı, Kur'an-ı Kerim uzman araştırmacı, yazılım uzmanı(web konularında), ebced uzmanı olmak üzere bir araya gelinerek ülkemizde kullanılan İSİMLERİN yaklaşık 11.000 adedini tespit ettik. 

İşimizi dahada yoğunlaştırıp deinleştirerek isimlerin Arapçalarının kelime, harf harf olarak tespiti, akabinde ebced hesaplarının belirlenmesi çalışmalarını, insanlara verilen İSİMLERİN Yüce Allah'ın Esmalarıyla yakın bağının belirlenmesi konularınıı tamamladık.

Bütün çalışmalarımız sağlıklı olabilmesi için manuel olarak yani tek tek çalışılarak gerçekleştirilmiştir. İsim çalışmalarıda manuel yapılmakta olup, herhangi bir yazılım kullanılmamaktadır.

Bu çalışmaların temelini oluşturan ilim, bilim ve zaman (BİZ) konularının derinliğine dayanan  YA MALİKÜL MÜLK adında 500 sayfalık bir kitap yazarak bütün bu eserlerin (BİZ tabloları dahil) Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Haklarına kayıt edilmelerini sağladık. Kayıt Tescil No: IEE/3165 Kayıt Tescil Tarihi: 07.11.2016

Konu görüş alınması ve kayıt tescilli eserlerin derinlemesine incelenmesi amacıyla TC. Diyanet İşleri Başkanlığına ve ayrıca Diyanet Vakfına iletilmiş ancak bir sonuç alınamamıştır. Sadece Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığı uzmanların Dr. ünvanlı birisi tarafından "Diyanet İşleri olarak bizim yapmamız gereken işi siz yapmışsınız" açıklaması yapılmıştır. Belgesi bu sayfada sunulmuştur.  

Bütün bu çalışmalar toplam 7 yıl sürmüş olup, halen konu üzerinde derin araştırmalarımız devam etmektedir.